Ślub

content-img-2
Ślub to wyjątkowy dzień dla każdej Panny Młodej, będący ukoronowaniem miłości oraz długiego czasu przygotowań. Aby rozwiac niepewnośc, zapraszam na makijaż próbny. Podczas niego zajmiemy się twoim typem urody, zastanowimy się wspólnie, co chciałabyś podkreślić, a co zatuszować. Zaproponuję Tobie kilka stylizacji oraz palet kolorów; wykonamy analizę kolorystyczną Twojej twarzy. Wiedza ta przyda się Tobie nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale i na co dzień. Podczas próby makijażu ślubnego dowiesz się wiele o sobie i typie urody, który reprezentujesz. Myślę, że możesz sprawić sobie taki prezent przed ślubem, gdyż wiedza ta przyda się Tobie również podczas codziennych stylizacji czy zakupów kreacji i ubiorów.

Gwarantuję, że makijaż ślubny będzie delikatny, świeży i rozświetlający twarz. Dobrany do sukni, motywu przewodniego ślubu oraz dodatków. Stworzony z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych dla wizażystów.

Wspólnie stworzymy nową Ciebie, abyś w tym dniu mogła cieszyć się bezpieczną aurą doskonałości. Serdecznie zapraszam do rozmowy o Twojej urodzie. Bądź w tym dniu jeszcze piękniejszą sobą! Jak pogodzić ślubny zamęt z pięknym makijażem, odpornym na nasze emocje i ewentualne kaprysy pogody? Jak podkreślić naszą urodę i czuć się pewnie przez cały ten dzień? Zachęcam do oddania się w ręce profesjonalnej wizażystki, która sprawi, że będziesz czuła się bezpiecznie zarówno przed ołtarzem, podczas zabawy jak w trakcie sesji fotograficznej.

Korekcja Pana Młodego

Staramy się swoim zainteresowaniem objąć również Pana Młodego. Korekta niedoskonałości i zmatowienie twarzy jest konieczne, aby Pan Młody prezentował się świetnie u boku narzeczonej. Aby zmniejszyć obawę Panów Młodych, związaną z kwestią makijażu na ich twarzy, proponujemy, również Panom Młodym, próbę przed ślubem. Mogą się wtedy przekonać, że będą wyglądali i czuli się nautralnie. Udaje się w ten sposób uniknąć stresu w dniu ślubu.